URODZINY WIELCE ZASŁUŻONEGO STRAŻAKA

IMG-20170323-WA0009W pierwszy dzień kalendarzowej wiosny 21 marca, swoje 80-te Urodziny obchodził dh Józef Warzecha, wielce zasłużony strażak naszej jednostki OSP.

• Remiza OSP Antoniów
  • Remiza OSP Antoniów nocą
  • Ponton na wodzie
  • Pojazdy OSP Antoniów
  • Sekcja Ratownictwa Wodnego
  • Nissan Terrano II SLR
  • Ponton 420 z silnikiem 25HP
  • Star 244 GBA 2,5/20
  • Zabytkowy Mercedes 322
1. Pożar w Pizzerii w Ozimku
wtorek, 14 lutego 2017 12:36

W dniu wczorajszym 13 lutego około godz. 13.20, otrzymaliśmy wezwanie do palącej się butli z gazem w Pizzerii w Ozimku, obok Zespołu Szkół Zawodowych.

Na miejscu okazało się, że obiekt nie jest zagrożony wybuchem, jedynie  ogień zajął część wnętrza pomieszczenia. Szybka i skuteczna akcja siedmiu zadysponowanych jednostek, uchroniły ten obiekt od poważniejszych strat materialnym. Przyczyny powstania pożaru, bada Policja.