URODZINY WIELCE ZASŁUŻONEGO STRAŻAKA

IMG-20170323-WA0009W pierwszy dzień kalendarzowej wiosny 21 marca, swoje 80-te Urodziny obchodził dh Józef Warzecha, wielce zasłużony strażak naszej jednostki OSP.

• Remiza OSP Antoniów
  • Remiza OSP Antoniów nocą
  • Ponton na wodzie
  • Pojazdy OSP Antoniów
  • Sekcja Ratownictwa Wodnego
  • Nissan Terrano II SLR
  • Ponton 420 z silnikiem 25HP
  • Star 244 GBA 2,5/20
  • Zabytkowy Mercedes 322
4. Pożar traw
wtorek, 28 lutego 2017 14:09

No i zaczęło się ! Kilkanaście minut po godz. 17-ej, syrena wezwała nas kolejny raz w dniu dzisiejszym, tym razem do pożaru traw.

Parę "dobrych" lat, mieliśmy spokój w naszej wiosce z podpaleniami. Niestety, nie da się powstrzymać szaleńców. Ktoś tam widział parę młodzieńców, przechodzących wałem nad Małą Panwią w kierunku Ozimka. Po paru minutach, już płonęło około 10 arów trzcinowiska. W tym miejscu właśnie, gnieździło się kilka okazałych bażantów. Co za szkoda, dla tej  flory i fauny w tym naturalnym środowisku !!!