53. Wyciek gazu - Ozimek

20160608(1)

10 grudnia o godz. 14:45 zostaliśmy wezwani do wycieku gazu w markecie w Ozimku przy ul. Kolejowej.

Więcej …

Licznik odwiedzin

Dzisiaj198
Wczoraj256
Wizyt w tygodniu454
Wizyt w miesiącu2074
Łącznie wizyt345067

VCNT - Visitorcounter

Zagrożenia pożarowe

Mapa zagrożenia pożarowego w lasach

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Pogoda

Zegar

  • OSP Antoniów
  • OSP Antoniów
  • OSP Antoniów
  • OSP Antoniów
  • OSP Antoniów
WIOSENNE PORZĄDKI
Wpisany przez prezes   
piątek, 17 marca 2017 18:03

IMG-20170318-WA0000W ubiegłą sobotę 11 marca, przy pięknej wczesnowiosennej pogodzie, kilkoro druhów naszej jednostki, zabrało się za wiosenne porządki.

Najpierw na prośbę ks. Proboszcza i Pań, opiekujących się terenem kościoła przy Hucie Małapanew, załadowaliśmy i wywieźli spryzmowane tam liście z drzew,  po ubiegłej jesieni. Następnie przystąpiliśmy do wysprzątania garaży, pomieszczenia w wieży strażnicy i oczywiście, obowiązkowa kosmetyka naszych wozów strażackich.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

stat4u

 

Joomla 1.5 themes, web hosting blog.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby uzyskac wiecej informacji sprawdz polityke prywatnosci.

Akceptuje ciasteczka z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information