53. Wyciek gazu - Ozimek

10 grudnia o godz. 14:45 zostaliśmy wezwani do wycieku gazu w markecie w Ozimku przy ul. Kolejowej.

Wizyt w miesiącu2074

WIOSENNE PORZĄDKI
piątek, 17 marca 2017 18:03

IMG-20170318-WA0000W ubiegłą sobotę 11 marca, przy pięknej wczesnowiosennej pogodzie, kilkoro druhów naszej jednostki, zabrało się za wiosenne porządki.

Najpierw na prośbę ks. Proboszcza i Pań, opiekujących się terenem kościoła przy Hucie Małapanew, załadowaliśmy i wywieźli spryzmowane tam liście z drzew,  po ubiegłej jesieni. Następnie przystąpiliśmy do wysprzątania garaży, pomieszczenia w wieży strażnicy i oczywiście, obowiązkowa kosmetyka naszych wozów strażackich.